(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

AK PARTİ PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Geri
Ak Parti Ayna
Fiyat Alınız
AK Parti Yelpaze
Fiyat Alınız

 

Ak Parti Promosyon Seçim Ürünleri

Ak Parti promosyon seçim ürünü, ticari faaliyette bulunan firmaların reklam ve tanıtım aracı olarak kullandığı logo baskılı ürünlerdir. Promosyon geleneksel adıyla eşantiyon ürün olarak her şey sunulabilmektedir. Bunlar kalem, anahtarlık, rozet, takvim, kupa, defter, powerbank, termos, çanta gibi pek çok ürün olabilmektedir. Promosyon seçim ürünleri ise partilerin seçim çalışmaları sırasında halka sunduğu ürünlere denmektedir.

 

Ak Parti Promosyon Seçim Ürünleri Nelerdir

Seçim dönemlerinde siyasi partiler halka, davetiye amaçlı olarak kendi logosunu taşıyan hediyelikler vermektedir. Ak Parti Promosyon seçim ürünleri siyasi parti liderlerinin ismi resmi ya da parti logolu olabilmektedir. Amaç seçmeni kendi partisine oy vermeye ikna etmektir. Genel olarak karasız seçmenler hedef alınmaktadır.İster politik ister ticari amaçlı olsun tüm promosyon ürünleriniz güvenle hazırlanarak hedef kitleye ulaştırılmaktadır. Ak Parti Promosyon ürünleri parti mitingleri, ev gezmeleri ya da firma ziyaretlerinde sunulmaktadır. Ak Parti Promosyon seçim ürünleri ülke genelinde yapılan seçim çalışmalarında büyük etki yaratmaktadır.

 

Ak Parti Promosyon Çanta

Promosyon çanta üretimi, özellikle seçim dönemleri ile birlikte siyesi partilerin her daim başvurdukları bir reklam aracıdır. Promosyon ürünleri genel olarak; çanta, kalem, şapka, t-shirt, kalemlik şeklinde birçok kategoride sunulmaktadır. Bu kategoriler içindeki en yıldızlı ürünlerin başında promosyon çantalar gelmektedir. Ak Parti promosyon çantalar, kalite ve uzman işçilikle üretilerek sunulmaktadır.

 

 Ak Parti Promosyon Çanta Fiyatı

Ak Parti promosyon çanta fiyatı, alım miktarı, kullanılan malzemenin cinsi gibi birçok başlıkta değişkenlik göstermektedir. Çoklu alım yapılması sebebi ile çanta fiyatları, satış fiyatlarının oldukça altında seyretmektedir.
 
Firma olarak, kaliteden, nitelikli işçilikten ödün verilmediği gibi, uygun fiyatlar da vizyon gereği kullanıcıya sunulmaktadır. Bu sebeple en doğru ürünler en uygun fiyatlarla buluşmaktadır.

 

Ak Parti Promosyon Şapka Fiyatı

Ak parti promosyon şapka modelleri arasında değişen tasarımlar yer almaktadır. Genel seçimlerde kullanılabilecek olan promosyon şapka modelleri aynı zamanda belirlenen tasarım özellikleri ile de üretilmektedir.
 
Ak parti promosyon şapka tasarımlarında değişen modeller ve renk seçeneklerinden yararlanılmak ile beraber kaliteli üretimden faydalanmanız ise kullanımda avantaj elde etmenizi de sağlayacaktır. Ak parti promosyon şapka fiyatı ise üretimi yapılacak olan model ve tasarım özelliklerine göre değişen aralıklara sahiptir.
 

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu