(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TAKVİM & MATBAA ÜRÜNLERİ

Geri
93270
Fiyat Alınız
93285
Fiyat Alınız

 

Marka ve kurumsal firmalar isimlerini tanıtmak ve geniş kitlelere ulaşmak adına birçok reklam yoluna başvurmaktadırlar. Bu firmalar tarafından tercih edilen reklam araçlarından biri de promosyon ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Marka ve kurumsal firma sahipleri tarafından, firma personelleri ve müşterilerine herhangi bir maddi karşılık gözetmeden verilen bu eşantiyon ürünler, sürdürülebilir reklam özelliği taşırken, ayrıca marka ve kurumsal firmalar için prestij artıran reklam araçlarıdır.

Promosyon ürün çeşitleri her zaman kullanım ihtiyacı olan ürünlerden oluştuğu için, markaların uzun süreli reklam kampanyalarına destek vermektedir. Her kesimden insanın kullandığı ve birbirine hediye ettiği promosyon ürünler, markanızın geniş kitlelere ulaşabilmesine olanak tanır.

Aksiyon Promosyon olarak, uzun yıllardır promosyon ürün sektöründe hizmet vermekte, kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Markanız ve kurumsal kimliğinizin adeta bir imzası olan promosyon ürünlerin, imalatını yapan firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken en büyük hususlardan biri de, kalitesiz Çin malı hammadde kullanan ve merdiven altı imalat yapan firmalardan uzak durmaktır. Aksiyon Promosyon ailesi olarak müşteri memnuniyeti her zaman birincil önceliğimiz olmuştur.

İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinalarımızla, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile, en kaliteli promosyon ürün hizmeti veriyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Promosyon Takvim

Promosyon takvimler, marka ve kurumsal firmaların tanıtımlarını yapma yolunda tercih ettikleri en etkili reklam araçlarından biridir.

Özellikle Ramazan ayında fazlasıyla ihtiyaç duyulan imsakiyeler de firma adınızın tanınması ve reklamı için oldukça etkili promosyon takvim çeşitlerindendir.

Masa üstü veya duvara asmalı şekilde envai çeşitlilikte üretilen promosyon takvimler, yıl boyu göz önünde bulundurulan ve etkili reklam olma özelliği taşıyan promosyon ürünleri olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Promosyon Takvim Çeşitleri

Aksiyon Promosyon bünyesinde yer alan, marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından firma personellerine ve müşterilerine armağan edilen promosyon takvim modellerimiz;

  • Piramit takvimleri,
  • Gemici takvimleri,
  • Masa takvimi & sümenler,
  • Bloknot ve benzeri ürünler

olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yalnızca web sitemizde bulunan promosyon takvim çeşitleri ile sınırlı kalmayıp, markalarınız ve kurumsal firmalarınız için hayalinizde oluşturduğun promosyon takvim tasarımlarınızı, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

Promosyon Takvim Modelleri

Marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen promosyon takvim modellerimiz;

Sokaklar, Türkiye, Atatürk, Bir Nefes, Bir zamanlar, Çiçekler, Dünya harikaları, Gravürler, İstanbul, İşler güçler, Ofis vb. seçeceğiniz envai çeşitlilikte temalarda tasarlanan Piramit Takvimler,

Üç parça spiralli, tek parça spiralli, ekonomik tek parça spiralli, Jumbo kuşe üç parça spiralli, dört parça spiralli, Jumbo kuşe dört parça spiralli, yedi aylık tek parça spiralli, Büyük, orta ve küçük boyutlu olarak tercih edeceğiniz Gemici Takvimleri,

6 yapraklı veya 12 yapraklı olarak tercih edebileceğiniz

  • Atatürk temalı duvar takvimleri,
  • Özel Piramit takvimler,
  • Haftalık masa takvimleri 
  • Haftalık Sümen takvimler

olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Promosyon Takvim Fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon takvimlerimiz, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon takvim fiyatlarını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon Takvim Ürünleri

2023 promosyon takvim ürünleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon takvim siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve seçtiğiniz tema ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu