(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

KARTON BARDAK | PET BARDAK | DOUBLE WALL BARDAK

Geri

Markanızı ve İletişiminizi Promosyon Karton Bardaklar ile Yükseltin..!

Karton Bardak Promosyon Ürün Olarak Çoğu Firma İçin Etkili Bir Reklam ve Pazarlama Aracıdır. Firmalar Marka Reklamını Yapmak ve Müşteri Bağlılığını Arttırmak İçin Promosyon Karton Bardak Tercih Edebilirler..

Promosyon Karton Bardak Kullanmanın Bir Çok Avantajı Bulunmaktadır. Bunlardan Bir kaçı;

Çevre Dostu : Plastik Alternatiflerine Kıyasla Çok Daha Çevre Dostu Bir Tercihtir. Geri Dönüşümlü ve Biyolojik Olarak Parçalanabilir Karton Malzemesi Sayesinde, Çevreye Olan Etkileri Minimum Seviyededir.

Özelleştirilebilir : Markanızın Logosu, Sloganı veya Seçmiş Olduğunuz Özel Tasarımlarınızla Özgürce Özelleştirilebilir. Bu da Markanızın Bilinirliliğini Arttırdığı Gibi Potansiyel Müşterilerin de Dikkatini Çekecektir..

Farklı Boyut ve Kapasitelerde Kullanma : Farklı Kapasitelerde Üretilmesi Farklı İçecekler İçinde Rahatça Kullanma Avantajı Sağlamaktadır. Kahve, Çay ve Soğuk İçeceklerin Kullanımı İçin Oldukça İdealdir.

Etkin Pazarlama Aracı : Promosyon Karton Bardakları Etkinlikler, Fuarlar, Restoranlar, Kafeler, İşletmeler ve Daha Bir Çok Alanda Kullanılmak Üzere Mükemmel Bir Seçenektir. Markanızı Hatırlattığı Gibi Pozitif Bir Deneyim Sunmaktadır.

Ekonomik ve Pratik : Promosyon Karton Bardak Ekonomik Bir Reklam ve Pazarlama Aracıdır. Büyük Miktarlarda Satın Alınması Durumunda da Bütçe Dostu Bir Seçenektir. Taşıması ve Depolaması Oldukça Basittir.

Kısaca Promosyon Karton Bardaklar Markanızı Tanıtmak, Müşteri Tabanınızı Genişletmek İçin Harika Bir Yol Sunmaktadır. Çevre Dostu Olması, Özelleştirilebilir Olması ve Ekonomik Bir Ürün Olmaları İşletmelerin Bu Bardakları Tercih Etmeleri İçin Oldukça Yeterli Sebeplerdir.

Markanızı Yükseltmek ve Etkilemek İçin Promosyon Karton Bardakları Düşünün ve Müşterileriniz İçin Unutulmaz Bir İçecek Deneyimi Sunun..

Promosyon Karton Bardaklar Farklı İçecek Türleri İçin Farklı Ebatlarda Üretilmektedir.

2,5 OZ : Genellikle Cafe ve Restaurantların Türk Kahvesi ve Espresso Servislerinde Uygun Bir Ebattır. Ortalama 73,93 Mililitreye (Ml) Eşittir.

4 OZ : Tek Kullanımlık Standart Bardak Ebatı Olarak Kullanılabilirler. 4 Oz Karton Bardak: 112 ml'dir.

7 ve 8 OZ : Geniş Bir Kullanım Alanına Sahiptir. Özellikle Soğuk İçeceklerin Servislerinde Tercih Edilmektedir.  7 OZ Karton Bardak : 180 ml’ dir. 8 OZ Karton Bardak : 250 ml’ dir.

12 ve 14 OZ : Sıcak İçeceklerin Yanı Sıra Soğuk İçeceklerin Servislerinde de Kullanılmaktadır. Özellikle Kafe ve Fast Food Restoranları Tarafından Oldukça Tercih Edilmektedir.

16 OZ : En Büyük Boyuttur. Genelde Soğuk İçeceklerin Servislerinde Kullanılmaktadır. Buzlu İçeceklerin Yanı Sıra Smoothie, MilkShake Gibi Yoğun İçecekler İçin de İdealdir.

DOUBLE WALL KARTON BARDAK

İçeceklerinizi Sıcak yada Soğuk Tutmak Üzere Tasarlanmış Özel Bir Karton Bardak Türüdür. Çift Katmandan Oluşmaktadır. Birinci Katman ile İkinci Katman Arasında Bir Hava Boşluğu Bulunmaktadır. Bu Sayede İçeceklerin Sıcaklığını ve ya Soğukluğunu Korumak İçin Ekstra Bir İzolasyon Sağlamaktadır.

İki Katmandan Oluşan Double Wall Karton Bardaklar Çift Katmanı Sayesinde Tutarkende Yüzeyin Daha Az Isınmasını Sağladığı İçin Tutmanızı Kolaylaştırır.

Ek Olarak Karton Sleeve Kullanımı Gerekmeyeceği İçin de Sizleri Artı Bir Giderden Daha Kurtaracaktır.

PLASTİK KARTON BARDAK KAPAĞI

Karton Bardakların Ağız Kısmını Kapatmak İçin Kullanılan Bu Kapaklar İçeceğin Dökülmesini Önlediği Gibi Hijyen Açısından da Kolaylık Sağlar. Sıcak ve Soğuk İçeceklerde Kullanılabilecek Şekilde Tasarlanmıştır.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu