(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Geri

 

Promosyon tekstil ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, adlarını geniş kitlelere duyurmak için promosyon ürünleri tercih etmektedirler. Firma personelleri ve müşterilere hiçbir maddi karşılık gözetilmeden hediye edilen bu ürünler, hediye edilen kişilerce büyük taktir görmektedir. Çünkü marka ve firmalar bu promosyon ürünlerle firma personellerine ve müşterilerine verdikleri değeri ortaya koymaktadırlar.

Rakip firmalara fark atmak amacıyla tercih edilen promosyon ürünler, marka ve firmaların prestijlerini artırırken, uzun süreli kullanım imkanı sunduğu için sürdürülebilir reklam özelliği taşımaktadırlar.

Marka ve kurumsal firmalar tarafından tanıtım ve reklam amaçlı olarak sıklıkla tercih edilen promosyon ürünlerden biri de promosyon tekstil ürünleridir

Aksiyon Promosyon bünyesinde bulunan, firma personellerinize ve müşterilerinize armağan edeceğiniz promosyon tekstil ürünleri, tişörtten, şemsiyeye, bandana fulardan, maskeye envai çeşit model ve renklerde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Promosyon tekstil ürünleri tercih edilirken, kaliteli kumaş kullanımının, tercih edilecek renklerin canlılığının ve baskı kalitesinin öneminin kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir. Firma personellerinize ve müşterilerinize eşantiyon ürün olarak hediye edeceğiniz promosyon tekstil ürünleri, kaliteli, modaya uygun ve konforlu olmalıdır. Bu nedenle promosyon ürün imalatçıları dikkatle araştırılmalı ve işinin ehli firmalarla çalışılmalıdır. Promosyon tekstil ürünlerinde kaliteli ve doğru seçim, promosyon hediyesi verilen kişilerce ürünlerin sık sık kullanılmasına zemin hazırlar. Bu da uzun süreli reklam demektir.

Aksiyon Promosyon olarak, promosyon tekstil ürünleri dahil birçok promosyon ürünü adını duyurmak isteyen firmaların beğenisine sunarken, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat ve baskı makinelerimizle senelerdir aynı kalite ve güvenirlikte hizmet vermekteyiz.

 

Promosyon t-shirt

Marka ve kurumsal firmalar tarafından firma personellerine ve müşterilerine armağan edilmek üzere en çok tercih edilen promosyon tekstil ürünü t-shirttir.

Aksiyon Promosyon olarak işinin ehli uzman kadromuz ve son sistem baskı makinelerimizle ürettiğimiz promosyon t-shirtlerimiz, kalitelidir, canlı renk kullanımları sayesinde ilgi çekicidir, zaman içerisinde akma ve solma yapmaz.

Yaşayan reklam olarak nitelendirebileceğimiz promosyon t-shirtler, günümüzde birçok firma ve kurumun tercih ettiği promosyon ürün çeşididir. Alışveriş merkezlerinde, kongre ve fuarlarda, okullarda, ve birçok işletmede üniforma niteliğinde kullanılmaktadır.

Promosyon t-shirtlerimize marka logonuzu- firma adınızı veya sloganınızı dijital baskı yöntemi ile yerleştirmekteyiz. Promosyon t-shirt siparişlerinizde dilediğiniz tüm detayları uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Promosyon tekstil çeşitleri

Aksiyon Promosyon olarak diğer tüm promosyon ürünlerimizde olduğu gibi promosyon tekstil ürünlerimizde de kalite ve çeşitliliği siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Marka ve kurumsal firma müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen promosyon tekstil ürünlerimiz;

 • Promosyon sıfır yaka t-shirt,
 • Yakalı ve düğmeli t-shirt,
 • Fermuarlı ve sade üst giyimler,
 • Çok amaçlı bandana ve fularlar,
 • Polar atkı, bere ve şalla,
 • Etkinlik ve piknik minderleri,
 • Masa üzeri toparlayıcıları,
 • Mutfak önlükleri,
 • Çocuk ve bebek önlükleri,
 • Miting önlükleri,
 • Maskeler,
 • Uyku bantları
 • Maskeler

Bu gibi daha birçok çeşitte promosyon tekstil ürünümüz bulunmaktadır. Yalnızca firma kataloğumuzda yer alan modeller ile sınırlı kalmayıp, firmanız için hayal ettiğiniz tüm promosyon tekstil ürünü tasarımlarınızı 7/24 müşteri destek hizmetimiz ile işinin ehli uzman ekiplerimize iletebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Promosyon tekstil ürünleri fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon tekstil ürünlerimiz, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon tekstil ürünlerimizi ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon tekstil ürünleri çeşitleri

2023 promosyon tekstil ürünleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon tekstil ürünü siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu