(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

METAL TÜKENMEZ KALEM

Geri
30400
117.60 TL
30448
77.04 TL
30523
21.84 TL

Promosyon Metal Tükenmez Kalem

Promosyon kalemler, adını en güzel şekilde duyurmayı hedefleyen ve reklamını en doğru şekilde yapmak isteyen marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon metal tükenmez kalem ürünlerdir.

Günün her anında ve alanında kullanılan bir araç olan kalem, promosyon ürün olarak tercih ettiğiniz noktada firma personelleriniz ve müşterileriniz tarafından sıklıkla kullanılacak ve her kullanıldığında markanızı hatırlatarak, firmanızın anımsanmasına ve akıllara kazınmasına olanak sağlayacaktır.

Şık tasarımlarla, farklı renk ve modellerde üretilen kalemler, marka ve kurumsal firmanızın tanıtımında en düşük maliyetli ve en etkili promosyon ürünleridir.

Promosyon kalemlerin gövde veya klipsleri üzerine işinin ehli uzman ekibimiz ve son sistem baskı makinalarımız ile yerleştirdiğimiz marka logonuz ve firma adınız, işletmenize fazladan görünürlük kazandırarak firma reklamınızın uzun yıllar sürdürülebilir olmasına olanak sağlayacaktır.

 

Promosyon Kalem Setleri

Promosyon kalem setleri marka ve kurumsal firmalar tarafından uzun yıllardır tercih edilen, işlevsel ve faydalı promosyon ürünleridir.

Her zaman yalnız başına çok anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkan kalem setleri, yılın herhangi bir zamanında hediye edilebileceği gibi marka ve kurumsal firmanızın başarılı bir şekilde tanıtılmasına ve kalıcı bir reklam olmasına da imkan sağlamaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak promosyon kalem setleri çeşitlerimiz;

  • Tükenmez kalem setleri,
  • Boya ve kurşun kalem setleri,
  • Boş kalem ve set kutuları,
  • Seri sonu kalem
  • Kalem setleri

seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Dilerseniz hazır ürünlerden model, renk ve sayı belirterek sipariş oluşturabilir, dilerseniz uzman ekip arkadaşlarımızla yapacağınız görüşmeler ile kendi hayalinizdeki kalem seti tasarımınızı bizlerle paylaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu