(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

DOĞA BİLİNÇLİ ÜRÜNLER

Geri

 

Marka ve kurumsal firmaların sayısı her geçen gün artarken, artan firma sayısı ile doğru orantılı olarak firmalar arası rekabette artmıştır.

Gerek farklı sektörler arasında gerekse aynı sektör bünyesinde yer alan firmalar arasında artan rekabet promosyon ürün sektörünü de canlandırmıştır.

Marka ve kurumsal firmalar, firma çalışanlarına ve müşterilerine hediye ettikleri promosyon ürünler sayesinde, geniş kitlelere uzanan ve uzun yıllar sürdürülebilir reklam satın almış olurlar. Firma çalışanları ve müşteriler herhangi bir maddi bedel ödemeden sahip oldukları bu hediyeler sayesinde, markanın prestiji yükselmekte, bu sayede rakip firmalardan bir adım öne çıkmaktadırlar.

Aksiyon Promosyon olarak, firmanızın reklam ve tanıtımı için birbirinden farklı binlerce promosyon ürünü, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 

Promosyon Doğa Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, isimlerini geniş kitlelere duyurmak ve reklamlarını yapmak adına firma personellerine ve müşterilerine zaman, zaman promosyon ürünler hediye etmektedirler. Bu sayede sürekli olarak reklamlarını yapmakta ve yeni müşteriler kazanmaktadırlar.

Bazı firmalar, personel ve müşterilerine uzun süre göz önünde kalacak promosyon ürün hediyeleri vermeyi tercih ederken, bazı firmalar personel ve müşterilerine sosyal sorumluluk bilinci aşılayarak yaşadığımız dünyayı güzelleştiren promosyon ürün hediyelerine yönelmektedirler.

Doğada yok olması neredeyse imkansız olan, naylon ve plastik ürünler yerine doğa bilinçli promosyon ürünleri tercih eden firmalar, reklam ve tanıtımlarını yaparken aynı zamanda yarınlarımızı da güzelleştirme peşindedirler. Doğa bilinçli promosyon ürünleri ile firma personellerinize ve müşterilerinize markanızın tanıtımını yaparken, doğa bilinçli şirket politikanızla da yeni müşterileri firmanıza çekme imkanı bulmuş olursunuz.

 

Tohumlu Kalem

Geri dönüşüm özelliğinin yanı sıra tepe noktasında suda eriyen tohum kapsülü de bulunan tohumlu kalemler, doğa bilinçli promosyon ürünleri içerisinde marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen hediyelik promosyon ürünüdür.

Firma personellerine ve müşterilerinize armağan edeceğiniz marka logonuzun ve firma adınızın yazılı olduğu tohumlu kalemler, yazı yazma işlevini yerine getirip tükendikten sonra, toprağa gömülerek tercihinize göre, çam ağacı, kahkaha çiçeği, latin çiçeği, fesleğen, kadife çiçeği, akşam sefası ve karanfil olarak can bulacaktır.

Marka logonuz ve firma adınız tampon baskı ve UV baskı yöntemleri ile tohumlu kalemlere yerleştirilir, promosyon tohumlu kalemler doğa bilinçli olması sebebiyle hem sizin hem de firmanızın prestijini son derece yükseltecektir.

 

Saksılı Bitki Dikim Seti

Marka ve kurumsal firmanızın reklam ve tanıtımında tercih edeceğiniz bir başka doğa bilinçli promosyon ürünü de saksılı bitki dikim setidir. Doğa bilinçli firmalar tarafından firmalarını tanıtır nitelikte tasarlanan saksılı bitki dikim setleri, firmanızın reklamını yaparken hediye ettiğiniz firma personelleri ve müşterileriniz için de çiçek dikme deneyimi sunar. Firmanızın reklamının yerleştirildiği saksılara, özenle ekilen tohumlar, özel ilgi ve sulama ihtiyacı doğuracağı için kullanıcılar tarafından sık, sık ziyaret edilecek ve reklamınızın sürdürülebilir olmasına olanak sağlayacaktır.

 

Promosyon Doğa Modelleri

Aksiyon promosyon olarak geri dönüşüme olanak tanıyan doğa bilinçli promosyon ürün çeşitlerimizden, marka ve kurumsal firma müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz;

  • Tohumlu kalemler,
  • Saksılı bitki dikim setleri,
  • Ve tohumlu defterlerdir.

 

Promosyon Doğa Ürünleri Fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan doğa bilinçli promosyon ürünlerimiz, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak doğa bilinçli promosyon ürün modellerimizi ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon Doğa Ürünleri

2023 doğa bilinçli promosyon ürün kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz doğa bilinçli ürün siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu