(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

RÜZGAR GÜLÜ

Geri

Promosyon doğa Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak, promosyon yaz ürünleri kategorisi içerisinde yer alan, marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından tercih edilen promosyon doğa ürünü seçeneklerimiz;

  • Yelpazeler,
  • Frizbiler,
  • Rüzgar Gülleri

 

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında serinlemek amacıyla, özellikle kadın müşteriler tarafından çokça kullanılan yelpazeler, marka logoları ve firma isimlerinin büyük fontlarda teşhir edilmesine olanak tanır. Bunun dışında doğada arkadaş grupları tarafından eğlence amaçlı kullanılan frizbiler ve çocukların oldukça ilgisini çeken rüzgar gülleri çokça tercih edilen promosyon yaz ürünleridir.

Siz değerli müşterilerimiz, bu ürünler üzerinden firma adınızı duyurmak için web sitemizde yer alan yaz promosyon ürünleri kategorisinden seçim yaparak veya firmanız için hayalinizde oluşturduğunuz promosyon yaz ürünü tasarımlarınızı işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşıp, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksiyon Promosyon olarak, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinelerimiz ile, marka logonuzu ve firma adınızı türlü baskı yöntemleri ile tercih edeceğiniz promosyon yaz ürünlerine yerleştirmekteyiz. Kaliteli hammadde kullanımı, güvenilir işçilik ve en uygun fiyat garantisiyle promosyon ürün siparişinizi belirtilen sürede teslim etmekteyiz.

 

Promosyon Doğa Ürünleri Fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon yaz ürünleri, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon yaz ürünleri çeşitlerimizi  ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu