(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

HAM BEZ ÇANTA

Geri

Ham Bez Çanta

Promosyon Ham bez çanta konusunda Aksiyon Promosyon olarak isteğiniz doğrultusunda çanta imalatı yapılmaktadır. Dipten körüklü, elden tutmalı veya omuz askılı ham bez çantalarımız mevcuttur.

İstediğiniz boyutlarda ham bez çanta üretilmekle birlikte en çok tercih edilen boyutlar aşağıdaki gibidir:

 • 25× 34 cm boyutlarında
 • 30× 40 cm boyutlarında
 • 34× 44 cm boyutlarında
 • 40× 50 cm boyutlarında üretimimiz bulunmaktadır.

Firmaların satış yaparken ücretsiz veya düşük ücretten verdiği promosyon ürünler konusunda promosyon çanta tercihi en işlevsel ürünlerden biridir. Çünkü çanta kullanım alanı en geniş ürünlerdendir. Günlük hayatta özellikle  kadınlar tarafından kullanılan çantalar her ortamda kullanılmaktadır. Kadınlarla birlikte spor çantası, seyahat çantası, okul çantası, kreş çantası, laptop çantası, evrak çantası, termos çanta gibi çanta türleri cinsiyet fark etmeksizin kullanılmaktadır. Bu sebeple logolu promosyon çanta tercihi ile birlikte sokakta, okulda, seyahatte, iş yerlerinde, sporda, piknikte ve hatta plajda bile firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Böylece bir çantayla kalıcı ve etkili bir reklama sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun çanta seçeneklerimiz mevcuttur. Profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak üstün kalite hizmet sunmaktadır.

Günümüzde artan rekabet ortamında reklam her firmanın ihtiyacı haline gelmiştir. Promosyon ürünler bu anlamda en iyi reklam aracıdır. Promosyon ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlamış olursunuz. Her promosyon ürün taşıdığı logo veya firma ismiyle bir reklam görevi üstlenir. Bu konuda promosyon çanta en işlevsel tercihlerden biridir.

 

Baskılı Ham Bez Çanta

Baskılı ham bez çanta konusunda Aksiyon Promosyon 15 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Ham bez çantalarımız baskı seçeneği ile mevcuttur. Ekibimiz isteğiniz doğrultusunda, son teknoloji cihazlarla baskı işlemi yapmaktadır. İsterseniz firma logonuzu isterseniz firma isminizi ya da istediğiniz herhangi bir resmi ham bez çantalara basmaktayız. İstediğiniz boyut ve modeli bizimle paylaşmanız yeterlidir. Ayrıca tecrübeli personelimizden karar verme aşamasında destek de alabilirsiniz. Firmamız en kısa zamanda isteğiniz doğrultusunda promosyon baskılı ham bez çanta üretimi yapmaktadır.

Peki baskılı ham bez çanta kullanmanın avantajları nelerdir?  Gelin birlikte bakalım bu avantajlara:

 • Ham bez çantalar baskı seçeneği sayesinde sizin için reklam görevi görür
 • Baskılı ham bez çantalar doğal malzemeden üretildiğinden sağlıklı bir çanta seçeneğidir
 • Baskılı ham bez çantalar uzun yıllar boyunca kullanılabilir
 • Baskılı ham bez çantalar kolaylıkla yıkanabilme özelliğine sahiptir
 • Baskılı ham bez çantalar her dönem ve her sezon moda olduğundan sürdürülebilir bir kullanım seçeneği sağlar
 • Baskılı ham bez çantalar her mevsim kullanılabilir
 • Baskılı ham bez çantalar promosyon konusunda çok uygun bir seçenektir
 • Baskılı ham bez çantalar yeniden dönüşüme de çok uygundur
 • Baskılı ham bez çantalar taşıma kolaylığı sağlamak konusunda rakipsizdir
 • Baskılı ham bez çantalar her kıyafetle kombinlenebilme özelliğine sahiptir
 • Ham bez çantalar istediğiniz baskıda üretilebilir
 • Ham bez çantalar istediğiniz boyut ve modelde üretilir

Tüm bu saydığımız özelliklerden dolayı baskılı ham bez çantalarımızdan sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede firma logonuzu taşıyan baskılı çantalar üretilmektedir. Böylece firmanızın reklamını en etkili şekilde yapmış olursunuz. İstediğiniz baskı ve boyutta üretim yapmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle sahip olmak istediğiniz tasarım detaylarını paylaşmanız.

 

Promosyon Ham Bez Çanta

Promosyon ham bez çanta konusunda firmamız çeşitli seçeneklere sahiptir. 7/24 iletişim sağlayabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. En etkili reklam yöntemlerinden biri olan promosyon çantalarımıza sahip olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylece kolay yoldan bir reklama sahip olabilirsiniz. Promosyon ürün kullanmanın birçok avantajı vardır. Promosyon ürünler isminizi duyurarak markalaşmanızı kolaylaştırır. Promosyon ürünler sayesinde müşteri niyetinizi arttırarak satışlarınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca promosyon ürünler size kurumsal bir kimlik imajı çizer. Tüm bunlarla birlikte promosyon ürünler en etkili ve kalıcı reklam yöntemlerinden biridir. Tüm bu sebeplerden dolayı bizimle birlikte çalışarak dileğiniz promosyon çantalara sahip olabilirsiniz.

 

Promosyon Çanta

Promosyon Ham Bez Çanta imalatı konusunda firmamız yılların verdiği tecrübeyle en iyi hizmeti vermektedir. Dipten körüklü ham bez çanta, ip büzgülü ham bez çanta, kalp büzgülü ham bez çanta promosyon çanta çeşitlerimizdendir.

 

Ham Bez Çanta Fiyatları

En uygun ham bez çanta fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu