(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

KUPA VE PLAKETLER

Geri

 

Promosyon Kupa ve Plaketler, marka ve kurumsal firmalar tarafından başarı gösteren kişi ve kurumlara verilmek üzere en çok tercih edilen promosyon ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok kurumsal firmanın en çok tercih ettiği promosyon ürünler arasında sıralamaya giren promosyon kupa ve plaketler, hem firma personellerine, hem de sektör içerisinde başarı gösteren firmalara verilen daimi reklam araçları olarak tercih edilen promosyon ürünleridir.

Aksiyon Promosyon olarak, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat makinelerimizle hazırladığımız kupa ve plaket tasarımlarımıza göz atabilir, markanız ve kurumsal firmanız için en doğru promosyon kupa ve plaket ürününüzü seçebilirsiniz.

 

Promosyon Kupa

Promosyon kupalar, birçok firma tarafından belli bir alanda başarı gösteren kişi ve kurumlara verilen taktir ürünleridir.

Başarı gösteren kişi veya firmayı onore etmek amacıyla verilen promosyon kupalar, marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından istenilen materyalde, istenilen model ve temada üretilmektedir.

İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinelerimiz ile tasarladığımız promosyon kupa ürünlerimiz, hem başarı gösteren kişi ve firmaları ödüllendirmek hem de ömür boyu marka ve kurumsal firmanızın adının teşhir edileceği ürünler olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

Promosyon Kupa Çeşitleri

Aksiyon Promosyon bünyesinde yer alan, marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından alanında başarıya ulaşmış kişi veya kurumları ödüllendirmek amacıyla sıklıkla tercih edilen promosyon kupa modellerimiz;

  • Kupalar,
  • Figürlü kupalar,
  • Madalyalar

olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yalnızca web sitemizde yer alan kupa modellerimizle sınırlı kalmadan, siz ve firmanız adına markanızı en iyi şekilde temsil edeceğini düşündüğünüz kupa tasarımlarınızı, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

Promosyon Plaket Çeşitleri

Marka ve kurumsal firmalar tarafından, alanında başarı sağlamış kişi ve kurumları ödüllendirmek adına verilen bir diğer promosyon ürünleri de promosyon plaketlerdir.

Marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen plaket modellerimiz;

  • Kristal plaketler,
  • Gümüş tabaklar,
  • Albüm plaketler,
  • Ahşap plaketler

olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Markanızı ve kurumsal kimliğinizi en etkin şekilde teşhir edecek ve plaket sahipleri tarafından ömür boyu muhafaza edilerek göz önünde bulundurulacak promosyon plaketler, kurumsal kimliğinizin prestijini artırma yolundaki en doğru promosyon ürün seçimi olacaktır.

 

Promosyon Kupa Modelleri

Kupa, figürlü kupa ve madalya çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan promosyon kupa modellerimiz, istenilen temada, istenilen renk ve modelde üretilmektedir.

Tampon baskı ve lazer baskı seçenekleri ile marka logonuz ve firma isminiz promosyon kupalara yerleştirilmekte, ömür boyu sürdürülebilir reklam özelliği ihtiva etmektedir.

 

Promosyon Kupa Fiyatı

Alanında başarı sağlamış kişi ve kurumları ödüllendirirken, aynı zamanda marka ve firmanızın tanıtımı için en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon kupalarımız, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon kupa fiyatlarını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

Promosyon Plaket Fiyatı

Alanında başarı sağlamış kişi veya kurumları ödüllendirirken aynı zamanda marka ve firmanızın tanıtımını yapma imkanı sağlayan promosyon plaket fiyatlandırını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon Kupa Ve Plaket Ürünleri

2023 promosyon kupa ve plaket ürünleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon kupa ve plaket siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu