(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

Aksiyon Promosyon Tarihçe

AKSİYON PROMOSYON TEKS.ELK.KIRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ, 2007 yılında Süleyman Yılmaz tarafından promosyon ürünleri imalatı konusunda, küçük bir sermayeden çok büyük bir iş yapma arzusu içinde İstanbul, Güngören ilçesinde 2007 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda ibdidai koşullarda azimle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda oldukça önemli mesafeler kazanmıştır. 2008 yılında Abdullah Yılmaz (Süleyman beyin oğlu) şirkete dahil olmasıyla birlikte baba oğul olarak önemli bir birliktelik sağlanmış ve bu yıla değin uyumlu, nitelikli bir çalışma ortamı oluşmuştur. Bu hikaye baba oğulun uyum içinde neler başarabildiklerinin hikayesidir.

Aradan geçen 14 yıl içinde sektörel ölçekte bir çok yeniliğe imza atmış, müşterileri tarafından güvenilir promosyon firması övgüsünü kazanmış, yaklaşık 105 personele ulaşmış bir şirket olarak geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi promosyon ürünleri müşterileriyle buluşturan topluma ve çevreye karşı sorumlu, etik değerlere bağlı sektörel, nitelikli operasyonları olan bir şirket olmak

Misyonumuz

Hayallerini gerçekleştirmek, renklendirmek, iz bırakmak isteyenlerin farkındalığında olmak
Aksiyon Profesyonel Promosyon Hizmetleri
Gücümüze Güç Katan Markalarımız
E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu