(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

KIRTASİYE ÜRÜNLERİ ( SİLGİ-KALEMTRAŞ-CETVEL )

Geri

Promosyon Eğitim Ve Kırtasiye Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir diğer promosyon ürün çeşidi promosyon eğitim ve kırtasiye ürünleridir.

Firma personelleri ve müşteriler tarafından sıklıkla kullanılan bu ürünler, firmanız için sürdürülebilir reklam özelliği taşır.

Özellikle promosyon eğitim ve kırtasiye ürünleri, hediye ettiğiniz firma personelleri ve müşterilerinizin çocukları tarafından kullanılma ihtimali yüksek promosyon ürünleridir. Bu nedenle promosyon eğitim ve kırtasiye ürünleri firma isminizin geniş kitlelere ulaşmasına ve her daim reklamınızın yapılmasına olanak sağlar.

 

Promosyon Eğitim Ve Kırtasiye Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak marka ve kurumsal firma müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen promosyon eğitim ve kırtasiye ürün modelleri;

  • Ekonomik sınav setleri,
  • Kumaş kalemlikler,
  • Silgi, kalemtıraş ve cetvel

gibi kırtasiye ürünleridir.

Marka ve kurumsal firma müşterilerimiz bu sınırlandırmaya bağlı kalmadan, firmaları için hayal ettikleri tasarımları işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımıza iletebilir ve bilgi sahibi olabilirler.

Promosyon eğitim ve kırtasiye ürünlerinizi, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda, istenilen ölçülerde, istenilen renk ve modellerde üretiyor, markanızın ve kurumsal firmanızın logosunu büyük özen ve titizlikle seçtiğiniz promosyon eğitim ve kırtasiye ürünleri üzerine çeşitli baskı yöntemlerimiz ile yerleştiriyoruz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu