(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

FOSFORLU & SPİRALLİ KALEM

Geri

Promosyon Fosforlu Kalem Setleri

Promosyon fosforlu kalem setleri marka ve kurumsal firmalar tarafından uzun yıllardır tercih edilen, işlevsel ve faydalı promosyon ürünleridir.

Her zaman yalnız başına çok anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkan kalem setleri, yılın herhangi bir zamanında hediye edilebileceği gibi marka ve kurumsal firmanızın başarılı bir şekilde tanıtılmasına ve kalıcı bir reklam olmasına da imkan sağlamaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak promosyon kalem setleri çeşitlerimiz;

  • Tükenmez kalem setleri,
  • Boya ve kurşun kalem setleri,
  • Boş kalem ve set kutuları,
  • Fosforlu Kalem Setleri

Seri sonu kalem ve kalem setleri seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Dilerseniz hazır ürünlerden model, renk ve sayı belirterek sipariş oluşturabilir, dilerseniz uzman ekip arkadaşlarımızla yapacağınız görüşmeler ile kendi hayalinizdeki kalem seti tasarımınızı bizlerle paylaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Fosforlu Kalem Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak markanızın ve kurumsal firmanızın tanıtımında tercih edebileceğiniz envai çeşitte promosyon fosforlu kalem ürünlerimiz mevcuttur. Başlıca tercih edilen modellerimiz;

  • Kurşun, natürel ve versatil kalemler,
  • Plastik tükenmez kalemler,
  • Metal tükenmez kalemler,
  • Fosforlu ve stantlı kalemler,

Ve bin bir renk ve çeşitte, set halinde sunduğumuz promosyon kalemlerdir.

Tüm promosyon kalem ve kalem seti çeşitlerimizin yanı sıra doğa bilinçli promosyon ürün kategorimizde yer alan, organik tohumlu kurşun kalem veya tohumlu tükenmez kalem çeşitlerimizi tercih edebilir, firma personellerinizde ve müşterilerinizde kaliteli bir iz bırakırken, dünyamıza ve doğamıza da can verebilirsiniz. Organik kalemlerin tepe noktalarında bulunan tohumlar, kalemlerle işi biten kalem sahipleri tarafından toprağa gömüldüğünde envai çeşit bitki olarak doğada can bulacaktır. Tohumlu defter seçenekleri ile de set halinde karşınıza çıkan bu doğa bilinçli tohum kalemler şüphesiz ki firmanız tarafından firma personellerinize, müşterilerinize ve dünyamıza vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu