(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

AJANDA & ORGANİZER & DEFTER

Geri
Sümen
Fiyat Alınız

 

Promosyon Ajanda

Yıl sonu promosyon ürünler arasında sıklıkla tercih edilen ajandalar, çeşitli materyal, renk ve çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır.

Birçok kurumsal firmanın en çok tercih ettiği promosyon ürünler arasında ilk sıralarda yer alan, yeni yılın takvimli ajandaları hem firma personellerine, hem müşterilere verilen yıl boyu daimi reklam olarak tercih edilen promosyon ürünleridir.

Aksiyon Promosyon olarak, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat makinelerimizle hazırladığımız ajanda kapak tasarımlarımıza göz atabilir, markanız ve kurumsal firmanız için en doğru ajanda promosyon ürününüzü seçebilirsiniz.

Markanızın tanınmasında en etkili reklam yöntemlerinden biri olan promosyon ürünlerinizin seçimlerinde kesinlikle kaliteden ödün vermemeniz gerekir. Çünkü bu promosyon ürünler markanızın tanıtımını yaparken aynı zaman da sizi ve şirketinizi temsil eder.

Markanızın ve kurumsal firmanızın tanıtımında tamamen özgün kapak formlarıyla şirketinizi temsil edecek promosyon ajandalarınızın üzerlerine kurumsal firmanızın bilgilerini yazdırabilir, şirketinizi temsil eden slogan cümlenizi yazdırarak daha geniş kitlelere seslenebilirsiniz.

 

Promosyon Defter

Promosyon defterler de promosyon ajandalar gibi en çok tercih edilen promosyon ürünler arasındadır.

Sıcak baskı ve serigraf baskı yöntemleri ile türlü deri malzeme kapaklı defterlerinizin üzerine marka ve logo uygulamaları yapmaktayız. Promosyon defter ürünlerimize göz atabilir, markanızı promosyon defterler aracılığı ile en kaliteli ve doğru şekilde tanıtabilirsiniz.

Promosyon defterler, marka ve kurumsal firmanızın hem çalışanlarınız için, hem de müşterileriniz için ömür boyu saklanabilir nitelikte olması sebebiyle yıllar boyunca sürdürülebilir reklamınızı yapmayı amaçlar. Sürdürülebilir reklam ve tanıtım için “söz uçar, yazı kalır” mantığı ile muhafaza edilen ajanda ve defter promosyonları en doğru reklam ve tanıtım tercihi olacaktır. Firma personelleriniz ve müşterileriniz için herhangi bir maddi bedel gerektirmeyen ve sizler tarafından hediye edilen bu promosyon ürünler Aksiyon Promosyon kalitesiyle ömür boyu sizin ve markanızın imzası olarak kalacaktır. Bu nedenle en güvenilir ve kaliteli firmayı seçebilmek çok önemlidir.

Unutulmamalıdır ki promosyon olarak personel ve müşterilerinize dağıtacağınız bu ajandalar ve defterler, ne kadar çok kişiye ulaşırsa firmanızın prestiji de doğru orantılı olarak artacaktır. Siz de birbirinden çeşitli promosyon defter ürünlerimizi inceleyebilir, firmamızla iletişime geçerek söz verdiğimiz kalitede ve söz verdiğimiz sürede promosyon defterlerinize kavuşabilirsiniz.

 

Promosyon Organizer

Promosyon organizerler, marka ve firmaların beğenerek tercih ettiği promosyon ürünlerdendir.

Türlü deri kapaklar ile tasarlanan organizer modellerimiz içerisinde bulunan kartlık, kimlik ve ehliyet bölümleri ile kullanım açısından oldukça idealdir.

 

Promosyon Ajanda Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak marka ve firma tanıtımlarında sıklıkla tercih edilen promosyon ajanda ürünlerimiz;

  • Günlük ajanda,
  • Spiralli, günlük ajanda,
  • Dikişli, spiralli günlük ajanda,
  • Dikişli, haftalık ajanda,
  • Gizli spiralli günlük ajanda,
  • Ahşap kapaklı günlük ajanda,
  • Termo deri kapaklı ajanda,
  • Termo Deri Kapaklı Spiralli Ajanda,
  • Termo Deri Kapaklı, Gizli Spiralli Ajandalardır.

Promosyon ajanda çeşitlerimize web sitemizden göz atabilir, firmamızla iletişime geçerek dakikalar içerisinde firmanız için en kaliteli promosyon ajanda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Ajanda fiyatı

Markanızın ve kurumsal firmanızın tanınmasında en doğru reklam seçimi olan promosyon ajanda modellerimiz, uygun fiyat ve yüksek kaliteli malzemeden üretilmesi sebebiyle siz ve markanız için en doğru seçim olacaktır.

Markanız ve kurumsal firmanız için tercih edebileceğiniz ajanda modellerimize web sitemiz üzerinden göz atabilir, promosyon ajandalarımızın model ve fiyatlandırmaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Promosyon Ajanda Fiyatları

 

2023 Promosyon ajanda çeşitleri

2023 promosyon ajanda kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon ajanda siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

 

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu