(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

SEÇİM PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Geri
Ak Parti Ayna
Fiyat Alınız
AK Parti Yelpaze
Fiyat Alınız

Seçim Promosyon Ürünleri 

Promosyon ürünü, ticari faaliyette bulunan firmaların reklam ve tanıtım aracı olarak kullandığı logo baskılı ürünlerdir. Promosyon geleneksel adıyla eşantiyon ürün olarak her şey sunulabilmektedir. Bunlar kalem, anahtarlık, rozet, takvim, kupa, defter, powerbank, termos, çanta gibi pek çok ürün olabilmektedir. Promosyon seçim ürünleri ise partilerin seçim çalışmaları sırasında halka sunduğu ürünlere denmektedir.

Promosyon Seçim Ürünleri Nelerdir

Seçim dönemlerinde siyasi partiler halka, davetiye amaçlı olarak kendi logosunu taşıyan hediyelikler vermektedir. Promosyon seçim ürünleri siyasi parti liderlerinin ismi resmi ya da parti logolu olabilmektedir. Amaç seçmeni kendi partisine oy vermeye ikna etmektir. Genel olarak karasız seçmenler hedef alınmaktadır.
 
İster politik ister ticari amaçlı olsun tüm promosyon ürünleriniz güvenle hazırlanarak hedef kitleye ulaştırılmaktadır. Promosyon ürünleri parti mitingleri, ev gezmeleri ya da firma ziyaretlerinde sunulmaktadır. Promosyon seçim ürünleri ülke genelinde yapılan seçim çalışmalarında büyük etki yaratmaktadır.
 
Seçim çalışmaları sırasında halk buluşmaları sırasında parti liderleri hedef kitleye hitap ederken sosyal ve ekonomik durumları dikkate almalıdır. Promosyon seçim ürünleri nelerdir diye düşünenlere cevap taşıması ve işlevi yüksek ürünlerdir olabilecektir. Ancak hedef kitle yaş ortalaması ilerlemiş seçmen ise teknoloji ürünü hediyesi doğru olmayacaktır.


Promosyon Seçim Ürünü Nedir 

Promosyon seçim ürünü, siyasi partilerin amblemini taşıyan tanıtım ürünlerine denmektedir. Kendine özel olarak tasarımı yapılan promosyon seçim ürünü nedir? Sorusunun cevabı şöyle olabilecektir. Siyasi parti ya da liderinin resmini taşıyan tanıtım ürünlerine seçim promosyon ürünü denir. Kalıcı bir anı olabilmesinin yanında amaç seçmeni kendi partisi lehine oy kullanmaya davet etmektir.
 
Parti promosyon ürünleri ne kadar erken hazırlanırsa etkisi daha yüksek olmaktadır. Gerçek ihtiyaç ürünleri ve teknoloji ürünleri tercih edildiğinde hedef kitle yaş oranı dikkate alınmalıdır. USB – powerbank, matara veya termos genellikle genç kesime sunulmalıdır. Seçim gezilerinde halkın sosyal durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Promosyon seçim ürünü nedir? Seçim promosyon ürünü bir tür seçmen davetiyesidir.
 
Siyasi parti liderinin oy oranını artırmak için halka sunulan hediyelere promosyon ürünü denmektedir. Gündelik yaşamda sıklıkla kullanılan, maddi değeri küçük işlevi büyük hediyeler seçilmelidir. Promosyon seçim ürünü nedir sorusuna cevap olarak en çok işe yarayan ürün demek olacaktır.
 
Bu da kalem çeşitleri, defter, takvim, notluk, anahtarlık, resim çerçevesi, kartvizit kapları olabilmektedir. Promosyon seçim ürünleri nelerdir diye düşünenler için, USB, kupa, termos, matara gibi işlevsel ürünler olabilmektedir.
 


Kurumsal Promosyon Seçim Ürünleri

Kurumsal promosyon seçim ürünleri de hedef kitleyi etkileyebilmek amacıyla sunulan hediyeliklerdir. Kurumsal promosyon seçim ürünleri firma tarafından hazırlanır, yakın bulduğu siyasi partiyle kendi logosu birlikte taşımaktadır. Kurumsal promosyon seçim ürünleri kartvizitlik, kalem ve anahtarlık setleri, powerbank, matara, kupa, termos olabilmektedir.
 
Yine bayrak, flama, masa takvimi, mekanizma ajandaları, çakmak olabilmektedir. Kalem setleri, duvar saatleri, ayna, mutfak önlüğü, deri kalem kutuları promosyon seçim ürünleridir. Kurumsal promosyon seçim ürünleri arasında bulunan bayrak, flama, takvimler ve kalem türlerinin etkisi yüksek olmaktadır.

 

Promosyon Seçim Ürünleri
 • Seçim için Promosyon Şapkalar
 • Seçim için Promosyon Çanta
 • Seçim için Logolu Bitki Dikim Seti
 • Seçim için Logolu Polar Şal
 • Seçim için Logolu Halkalı Akrilik Anahtarlık
 • Seçim için Logolu Klasik Bere
 • Seçim için Logolu Ayna
 • Seçim için Logolu T-Shirt
 • Seçim için Logolu Rüzgar Gülü 
 • Seçim için Logolu Plastik Kalem
 • Seçim için Logolu Tükenmez Kalem
E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu