(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

FİLELİ ŞAPKA

Geri

Promosyon şapka

Marka ve kurumsal firmalar tarafından reklam aracı olarak kullanılan promosyon ürünlerden biri de promosyon şapkalardır. İstenilen renk ve modelde envai çeşit baskı yöntemi ile imal edilen bu ürünler, firmaların adeta ayaklı reklamlarıdır. Promosyon şapkalar firma reklamınızı çok geniş kitlelere ulaştırabilir, şapka kullanıcıları tarafından dünyanın her yerinde gezen reklam aracınız olabilirler.

Promosyon şapkalar, marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer almaktadır. Markanızın adının ve logosunun yerleştirildiği promosyon şapkalar, firmanızın reklam ve tanıtımının en etkili şekilde yapılmasını sağlar. Promosyon şapkaların etkili bir reklam aracı olduğunu bilen firmalar, bu taktiği her daim kullanmaktadır.

Promosyon şapkalar özel üretim olarak ısmarlanacağı gibi hazır ürünler olarak da tercih edilebilir. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyan şapkalar, 7’den 77’ye tüm insanlar tarafından kullanılan bir ihtiyaç ürünüdür.

 

Promosyon fileli şapka

Marka ve kurumsal firmalar tarafından, kullanıcılarını yazın güneşten, kışın yağmur ve soğuktan koruyan promosyon şapka çeşitlerinden en çok tercih edilen model promosyon fileli şapkalardır. Şapka üzerinde çeşitli pencereler açılarak yerleştirilen fileler sayesinde, uzun süreli kullanıma olanak sağlayan fileli şapkalar, hava aldıran bir yapıda imal edildiği için diğer şapka modellerine nazaran daha fazla tercih edilen bir tür olarak zirveyi korumaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak marka logonuzu ve firma adınızı istenilen türde baskı yöntemlerimiz ile fileli promosyon şapkalarınıza yerleştiriyoruz. İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat baskı makinalarımız ile uzun yılladır siz değerli müşterilerimizi kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu