(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

SAKSILI BİTKİ DİKİM SETİ

Geri

Saksılı Bitki Dikim Seti

Marka ve kurumsal firmanızın reklam ve tanıtımında tercih edeceğiniz bir başka doğa bilinçli promosyon ürünü de saksılı bitki dikim setidir. Doğa bilinçli firmalar tarafından firmalarını tanıtır nitelikte tasarlanan saksılı bitki dikim setleri, firmanızın reklamını yaparken hediye ettiğiniz firma personelleri ve müşterileriniz için de çiçek dikme deneyimi sunar. Firmanızın reklamının yerleştirildiği saksılara, özenle ekilen tohumlar, özel ilgi ve sulama ihtiyacı doğuracağı için kullanıcılar tarafından sık, sık ziyaret edilecek ve reklamınızın sürdürülebilir olmasına olanak sağlayacaktır.

 

Promosyon Doğa Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, isimlerini geniş kitlelere duyurmak ve reklamlarını yapmak adına firma personellerine ve müşterilerine zaman, zaman promosyon ürünler hediye etmektedirler. Bu sayede sürekli olarak reklamlarını yapmakta ve yeni müşteriler kazanmaktadırlar.

Bazı firmalar, personel ve müşterilerine uzun süre göz önünde kalacak promosyon ürün hediyeleri vermeyi tercih ederken, bazı firmalar personel ve müşterilerine sosyal sorumluluk bilinci aşılayarak yaşadığımız dünyayı güzelleştiren promosyon ürün hediyelerine yönelmektedirler.

Doğada yok olması neredeyse imkansız olan, naylon ve plastik ürünler yerine doğa bilinçli promosyon ürünleri tercih eden firmalar, reklam ve tanıtımlarını yaparken aynı zamanda yarınlarımızı da güzelleştirme peşindedirler. Doğa bilinçli promosyon ürünleri ile firma personellerinize ve müşterilerinize markanızın tanıtımını yaparken, doğa bilinçli şirket politikanızla da yeni müşterileri firmanıza çekme imkanı bulmuş olursunuz.

 

Bitki Yetiştirme Kiti

Tabii, bitki yetiştirme kitleri son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu kitler, bitki yetiştirme sürecini basitleştirir ve bitki yetiştirmeyi deneyimlemek isteyen herkesin başarılı bir şekilde bitki yetiştirmesine olanak tanır.

Bitki yetiştirme kitleri genellikle, bitkilerin büyümesi için gerekli tüm malzemeleri içerir. Bu malzemeler arasında toprak, tohumlar, gübre, saksılar, aydınlatma, sulama sistemleri ve bazen hatta bitki bakımı konusunda ipuçları içeren bir kitapçık yer alır.

Kitler, her seviyedeki bitki yetiştiricileri hedefler. Yeni başlayanlar için, basit bitkilerle birlikte gelen ve bitki yetiştirme sürecini adım adım açıklayan kitler mevcuttur. Daha deneyimli bitki yetiştiricileri için ise, zorlu bitkilerle birlikte gelen ve bitkilerin daha yüksek verimlilik elde etmesine yardımcı olan özel tasarım kitler de mevcuttur.

Bitki yetiştirme kitleri, iç mekanlarda veya dış mekanlarda kullanılabilir. İç mekan kitleri, bitkilerin büyümesi için uygun ortam koşullarını sağlamak için aydınlatma ve havalandırma sistemleri içerir. Dış mekan kitleri ise, genellikle saksılarda veya bahçe yataklarında kullanılan bitkileri içerir.

Bitki yetiştirme kitleri, sağlıklı bitki yetiştirmek için gerekli olan doğru miktarda su, gübre ve ışık gibi faktörleri kontrol altında tutar. Ayrıca, bazı kitler, bitkilerin büyümesini hızlandırmak ve verimliliğini artırmak için özel ayarlamalar içerir.

Sonuç olarak, bitki yetiştirme kitleri, bitki yetiştirme kiti sürecini basitleştirir ve bitki yetiştiriciliğine giriş yapmak isteyenler için harika bir seçenek sunar. Bu kitler, hem iç mekan hem de dış mekan bitkileri için mevcuttur ve her seviyedeki bitki yetiştiricileri için uygun seçenekler sunar.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu