(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TOHUMLU KALEM MODELLERİ

Geri

Tohumlu Kalem

Geri dönüşüm özelliğinin yanı sıra tepe noktasında suda eriyen tohum kapsülü de bulunan tohumlu kalemler, doğa bilinçli promosyon ürünleri içerisinde marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen hediyelik promosyon ürünüdür.

Firma personellerine ve müşterilerinize armağan edeceğiniz marka logonuzun ve firma adınızın yazılı olduğu tohumlu kalemler, yazı yazma işlevini yerine getirip tükendikten sonra, toprağa gömülerek tercihinize göre, çam ağacı, kahkaha çiçeği, latin çiçeği, fesleğen, kadife çiçeği, akşam sefası ve karanfil olarak can bulacaktır.

Marka logonuz ve firma adınız tampon baskı ve UV baskı yöntemleri ile tohumlu kalemlere yerleştirilir, promosyon tohumlu kalemler doğa bilinçli olması sebebiyle hem sizin hem de firmanızın prestijini son derece yükseltecektir.

 

Promosyon Doğa Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, isimlerini geniş kitlelere duyurmak ve reklamlarını yapmak adına firma personellerine ve müşterilerine zaman, zaman promosyon ürünler hediye etmektedirler. Bu sayede sürekli olarak reklamlarını yapmakta ve yeni müşteriler kazanmaktadırlar.

Bazı firmalar, personel ve müşterilerine uzun süre göz önünde kalacak promosyon ürün hediyeleri vermeyi tercih ederken, bazı firmalar personel ve müşterilerine sosyal sorumluluk bilinci aşılayarak yaşadığımız dünyayı güzelleştiren promosyon ürün hediyelerine yönelmektedirler.

Doğada yok olması neredeyse imkansız olan, naylon ve plastik ürünler yerine doğa bilinçli promosyon ürünleri tercih eden firmalar, reklam ve tanıtımlarını yaparken aynı zamanda yarınlarımızı da güzelleştirme peşindedirler. Doğa bilinçli promosyon ürünleri ile firma personellerinize ve müşterilerinize markanızın tanıtımını yaparken, doğa bilinçli şirket politikanızla da yeni müşterileri firmanıza çekme imkanı bulmuş olursunuz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu