(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

PROMOSYON ŞAPKA

Geri

 

 

Her geçen gün dünya üzerinde işletme ve firmaların sayısı artıyor. Hal böyle olunca firmalar arası rekabet oluşuyor. Özellikle aynı sektörde yer alan firmalar aradaki rekabeti kızıştırarak türlü reklam kampanyaları ile rakip firmalara fark atma cihetine gidiyor. Tam bu noktada ise promosyon sektörü devreye giriyor.

Firma personellerine ve müşterilerine ücretsiz olarak verilen promosyon ürünler, kullanıcılar tarafından taktir görmesine ve şirket prestijinin artmasına zemin hazırlıyor.

Promosyon ürünler, gerek farklı sektörlerde gerekse aynı sektörlerde yer alan işletme ve firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir reklam aracıdır. Kullanıcılar tarafından da tercih edilen ve el altında bulundurulması gereken ürünlerden oluşan promosyonlar, markanızın ve kurumsal firmanızın uzun yıllar sürdürülebilir reklamı olacaktır.

 

Promosyon Şapka

Marka ve kurumsal firmalar tarafından reklam aracı olarak kullanılan promosyon ürünlerden biri de promosyon şapkalardır. İstenilen renk ve modelde envai çeşit baskı yöntemi ile imal edilen bu ürünler, firmaların adeta ayaklı reklamlarıdır. Promosyon şapkalar firma reklamınızı çok geniş kitlelere ulaştırabilir, şapka kullanıcıları tarafından dünyanın her yerinde gezen reklam aracınız olabilirler.

Promosyon şapkalar, marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer almaktadır. Markanızın adının ve logosunun yerleştirildiği promosyon şapkalar, firmanızın reklam ve tanıtımının en etkili şekilde yapılmasını sağlar. Promosyon şapkaların etkili bir reklam aracı olduğunu bilen firmalar, bu taktiği her daim kullanmaktadır.

Promosyon şapkalar özel üretim olarak ısmarlanacağı gibi hazır ürünler olarak da tercih edilebilir. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyan şapkalar, 7’den 77’ye tüm insanlar tarafından kullanılan bir ihtiyaç ürünüdür.

 

Promosyon Fileli Şapka

Marka ve kurumsal firmalar tarafından, kullanıcılarını yazın güneşten, kışın yağmur ve soğuktan koruyan promosyon şapka çeşitlerinden en çok tercih edilen model promosyon fileli şapkalardır. Şapka üzerinde çeşitli pencereler açılarak yerleştirilen fileler sayesinde, uzun süreli kullanıma olanak sağlayan fileli şapkalar, hava aldıran bir yapıda imal edildiği için diğer şapka modellerine nazaran daha fazla tercih edilen bir tür olarak zirveyi korumaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak marka logonuzu ve firma adınızı istenilen türde baskı yöntemlerimiz ile fileli promosyon şapkalarınıza yerleştiriyoruz. İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat baskı makinalarımız ile uzun yılladır siz değerli müşterilerimizi kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

 

Promosyon Şapka Modelleri

Marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen promosyon şapka modellerimiz;

  • Düz renk promosyon şapka,
  • 2 renkli promosyon şapka,
  • Düz renk pamuk şapkalar,
  • 2 renkli pamuk şapkalar,
  • Fileli şapkalar,

Bu modeller dışında firmanız için hayal ettiğiniz promosyon şapka tasarımlarınızı uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek iletebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksiyon Promosyon istenilen renk ve modelde, istenilen sayıda promosyon şapka siparişinizi en uygun fiyata en hızlı sürede imal etmeyi garanti eder.

 

Promosyon Şapka Fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon şapkalar, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon şapka fiyatlarını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon Şapka Çeşitleri

2023 promosyon şapka çeşitlerimizi incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon şapka siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu