(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

PROMOSYON SIFIR YAKA T-SHİRT

Geri

 

Promosyon T-Shirt

Aksiyon promosyon olarak yılların kattığı tecrübeyle promosyon tişört konusunda da sektörde en iyisi olmak konusunda iddialıyız. Yaptığınız iş ne olursa olsun promosyon tişörtleri tercih edebilirsiniz. Her zevke uygun hazırlanan promosyon tişörtlerle firmanızın tanıtımını yaparken müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde sağlamış olacaksınız.

Modern dünyada her iş kolu için rekabet günden güne artmaktadır. Bu rekabet ortamında reklam artık lüks değil mecburiyet haline dönmüştür. Promosyon ürünler firmaların markalaşması konusunda en çok başvurulan yollardandır. Promosyon ürünler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamış olursunuz. Ayrıca iyi bir promosyon ürün firmanız için kaliteli bir imaj çizmektedir. Promosyon ürünlerde kullanacağınız logolar her ürünün bir reklam aracı olmasını da sağlamaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı diğer bütün promosyon ürünlerde olduğu gibi bütçenize uygun ürettiğimiz promosyon tişörtler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Özel Baskılı T-Shirt

Firmamız isteğiniz doğrultusunda özel baskılı tişört tasarlamaktadır. İstediğiniz model ve renkteki tişörtlerin üzerine sizin belirlediğiniz baskıları gelişmiş teknolojik cihazlarımızla yapmaktayız. Göze hitap eden her bütçe uygun özel baskılı tişörtlerimizle firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda tişörtlere, resim logo veya yazı baskısı yapılmaktadır. Baskılı tişörtlere örnek verecek olursak bunlar:

 • Yuvarlak yaka tişörtler: Yuvarlak yaka tişörtlerimizde siyah lacivert saks mavisi turkuaz beyaz turuncu kırmızı sarı yeşil haki gri renk seçenekleri mevcuttur. Yuvarlak yaka tişörtler kullanım rahatlığı açısından en çok tercih edilen modeller arasında gelir. İstediğiniz renkteki yuvarlak yaka tişörtlere tercihiniz dahilinde baskı yapmaktayız.
 • Yakalı tişörtler: Yakalı tişörtler hem resmi görünümlerinden dolayı iş hayatında hem de şık duruşlarından dolayı günlük hayatta çokça tercih edilmektedir. Yakalı tişörtlerimiz kırmızı bordo beyaz siyah saks mavisi turkuaz lacivert gri turuncu renk seçenekleri ile mevcuttur. Yakalı düğmeli tişörtlerimize istediğiniz özel baskılar yapılmaktadır. Siz de firmanızın logosunu taşıyacak olan promosyon tişört için yakalı tişörtleri tercih edebilirsiniz.
 • Kapşonlu tişört: Kapşonlu tişörtlerimiz 3 iplikli 2 iplikli seçenekleri ile mevcuttur. Hem spor görünümleri hem de sıcak tutma özelliklerinden dolayı kapüşonlu tişörtler günlük hayatta çokça kullanılmaktadır. Promosyon ürün olarak kullanabileceğiniz kapşonlu bir tişört müşteriniz için bir reklam aracı olacaktır. İstediğiniz renkte seçebileceğiniz kapşonlu tişörtlere firmanızın logosunu bastırabilir ayrıca resim veya yazı baskısı da yaptırabilirsiniz.

Yukarıda sayılanlarla birlikte bütün logolu baskılı promosyon ürünleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Baskılı T-Shirt

Baskılı tişört en çok kullanılan promosyon ürünlerden biridir. Promosyon ürün kullanmak her firmayı bir adım öne taşımaktadır. Çünkü bu ürünler promosyon olarak verildiğinden müşteri memnuniyetini sağlamakta ve başka müşterileri de çekmektedir. Ayrıca promosyon ürünlerde kullanacağınız logolar, firma isimleri veya firmanıza ait bir slogan bu ürünleri sizin için reklam aracı yapmaktadır. Ayrıca promosyon ürüne sahip bir firma müşterilerine kalite ve kurumsallık mesajı da vermektedir. Bu yüzden seçeceğiniz tişörtlerin rengi ve  kumaşı önem arz etmektedir. Tüm bu konular için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Firmamız alanında en iyisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar, yılların verdiği tecrübe ve uzman ekibimizle her bütçeye uygun promosyon ürünler tasarlamaktayız. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek bu ürünler yoluyla firmanız için etkili bir reklama sahip olabilirsiniz.

 

Ekonomik T-Shirt

Aksiyon promosyon olarak bütçe dostu ekonomik tişört tasarlamaktayız. Her bütçeye uygun üretilen ekonomik yuvarlak yaka tişörtler ekonomik kapşonlu tişörtler ekonomik tişörtler konusunda fiyat bilgisi almak için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız yaptığınız işe uygun birçok alanda promosyon ürünler üretmektedir. Ürettiğimiz diğer promosyon ürünlere örnek verecek olursak bunlar:

 • Bandanalar
 • Fularlar
 • Bereler
 • Polar atkılar
 • Piknik minderleri
 • Masa toparlayıcıları
 • Mutfak önlükleri
 • Çocuk önlükleri
 • Miting önlükleri gibi önlük türleri
 • Maske ve uyku bantları örnek verebileceğimiz bazı promosyon ürünlerimizdir.
 • Ucuz Tişört

Firmanızın logosunu taşıyan ucuz tişört seçeneklerimiz mevcuttur. En kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için firmamızla çalışabilirsiniz. Her renk ve tarzda promosyon tişörtler tasarlamaktayız. Siz de bu yolla etkili ve kolay bir reklama sahip olabilirsiniz. Bütün promosyon ürünlerde olduğu gibi promosyon tişörtler de sizi rakiplerinizin önüne geçirmektedir. Firmanızın ismini, logosunu veya sloganını taşıyacak olan ucuz promosyon tişört üretimi için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

 

Ucuz Tişört

Firmanızın logosunu taşıyan ucuz tişört seçeneklerimiz mevcuttur. En kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için firmamızla çalışabilirsiniz. Her renk ve tarzda promosyon tişörtler tasarlamaktayız. Siz de bu yolla etkili ve kolay bir reklama sahip olabilirsiniz. Bütün promosyon ürünlerde olduğu gibi promosyon tişörtler de sizi rakiplerinizin önüne geçirmektedir. Firmanızın ismini, logosunu veya sloganını taşıyacak olan ucuz promosyon tişört üretimi için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

 

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu