(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TÜKENMEZ KALEM SETLERİ

Geri
30872
324.00 TL

2023 Promosyon Tükenmez Kalem çeşitleri

2023 promosyon tükenmez kalem ve kalem setleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon tükenmez kalem veya kalem seti siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Tükenmez Kalem Setleri

Promosyon tükenmez kalemler, adını en güzel şekilde duyurmayı hedefleyen ve reklamını en doğru şekilde yapmak isteyen marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerdir.

Günün her anında ve alanında kullanılan bir araç olan kalem, promosyon ürün olarak tercih ettiğiniz noktada firma personelleriniz ve müşterileriniz tarafından sıklıkla kullanılacak ve her kullanıldığında markanızı hatırlatarak, firmanızın anımsanmasına ve akıllara kazınmasına olanak sağlayacaktır.

Şık tasarımlarla, farklı renk ve modellerde üretilen kalemler, marka ve kurumsal firmanızın tanıtımında en düşük maliyetli ve en etkili promosyon ürünleridir.

Promosyon kalemlerin gövde veya klipsleri üzerine işinin ehli uzman ekibimiz ve son sistem baskı makinalarımız ile yerleştirdiğimiz marka logonuz ve firma adınız, işletmenize fazladan görünürlük kazandırarak firma reklamınızın uzun yıllar sürdürülebilir olmasına olanak sağlayacaktır.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu