(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

SERİ SONU KALEM & KALEM SETLERİ

Geri

Promosyon Kalem Setleri Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak markanızın ve kurumsal firmanızın tanıtımında tercih edebileceğiniz envai çeşitte promosyon kalem ürünlerimiz mevcuttur. Başlıca tercih edilen modellerimiz;

  • Kurşun, natürel ve versatil kalemler,
  • Plastik tükenmez kalemler,
  • Metal tükenmez kalemler,
  • Fosforlu ve stantlı kalemler,

Ve bin bir renk ve çeşitte, set halinde sunduğumuz promosyon kalemlerdir.

Tüm promosyon kalem ve kalem seti çeşitlerimizin yanı sıra doğa bilinçli promosyon ürün kategorimizde yer alan, organik tohumlu kurşun kalem veya tohumlu tükenmez kalem çeşitlerimizi tercih edebilir, firma personellerinizde ve müşterilerinizde kaliteli bir iz bırakırken, dünyamıza ve doğamıza da can verebilirsiniz. Organik kalemlerin tepe noktalarında bulunan tohumlar, kalemlerle işi biten kalem sahipleri tarafından toprağa gömüldüğünde envai çeşit bitki olarak doğada can bulacaktır. Tohumlu defter seçenekleri ile de set halinde karşınıza çıkan bu doğa bilinçli tohum kalemler şüphesiz ki firmanız tarafından firma personellerinize, müşterilerinize ve dünyamıza vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

Promosyon Kalem Setleri fiyatları

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon kalemlerimiz türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon kalem modellerimizi ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz web sitemiz üzerinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuş yüzlerce promosyon kalem seçeneklerimizden birini seçebilir, dileseniz de kendi hayalinizdeki kalem tasarımını işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu