(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

PROMOSYON ŞAPKA 2 RENKLİ

Geri

Promosyon fileli şapka

Marka ve kurumsal firmalar tarafından, kullanıcılarını yazın güneşten, kışın yağmur ve soğuktan koruyan promosyon şapka çeşitlerinden en çok tercih edilen model promosyon fileli şapkalardır. Şapka üzerinde çeşitli pencereler açılarak yerleştirilen fileler sayesinde, uzun süreli kullanıma olanak sağlayan fileli şapkalar, hava aldıran bir yapıda imal edildiği için diğer şapka modellerine nazaran daha fazla tercih edilen bir tür olarak zirveyi korumaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak marka logonuzu ve firma adınızı istenilen türde baskı yöntemlerimiz ile fileli promosyon şapkalarınıza yerleştiriyoruz. İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat baskı makinalarımız ile uzun yılladır siz değerli müşterilerimizi kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

 

Promosyon şapka Modelleri

Marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen promosyon şapka modellerimiz;

Düz renk promosyon şapka,

2 renkli promosyon şapka,

Düz renk pamuk şapkalar,

2 renkli pamuk şapkalar,

Ve fileli şapkalardır. Bu modeller dışında firmanız için hayal ettiğiniz promosyon şapka tasarımlarınızı uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek iletebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksiyon Promosyon istenilen renk ve modelde, istenilen sayıda promosyon şapka siparişinizi en uygun fiyata en hızlı sürede imal etmeyi garanti eder.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu