(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

MASA ÜZERİ AHŞAP ÜRÜNLER

Geri

Promosyon Masa Üzeri Ahşap Ürünleri

Firmaların reklam ve tanıtımlarını yapmakta, geniş kitlelere hitap etmek adına tercih ettikleri promosyon ürünler çok farklı ürün çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Promosyon ürünler, genel olarak, her alanda sık kullanılan ve kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilen ürünlerden oluşmaktadır. Marka ve kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir başka ürün grubu da promosyon ahşap ürünlerdir.

Ahşap telefon tutacağı, bardak altlığı, kağıtlık, notluk, anahtarlık ve türevi ürünler olarak karşımıza çıkan promosyon ahşap ürünler, insanlar tarafından sık, sık kullanılan ve kullanım ihtiyacı duyulan ürünlerdir. Promosyon ahşap ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddenin ağaç olması kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkânı verirken aynı zamanda sürdürülebilir reklam olma özelliği de ihtiva etmektedirler.

 

Promosyon Ahşap Ürün Modelleri

Aksiyon Promosyon bünyesinde yer alan, daimi marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen promosyon ahşap ürünlerimiz;

  • Ahşap telefon stantları,
  • Ahşap bardak altlıkları,
  • Ahşap anahtarlıklar,
  • Ahşap kağıtlıklar

gibi masa üzeri ürünler olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yalnızca web sitemizde yer alan promosyon ahşap ürün modelleri ile sınırlı kalmadan, marka ve firmanız için hayal ettiğiniz ahşap ürün tasarımlarınızı, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Marka ve kurumsal firmanızın reklam ve tanıtımında kullanmak üzere tercih edeceğiniz ahşap promosyon ürünlere, marka logonuz ve firma adınız işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinalarımızla UV baskı ile yerleştirilmektedir. Promosyon ahşap ürün siparişlerinizde, dilerseniz firma logonuza özel lazer kesim de tercih edebilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2023 Kataloğu 2023 Fiyat Listesi