(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

KAHVE BARDAĞI VE SETLERİ MODELLERİ

Geri
35071
Fiyat Alınız
35073
Fiyat Alınız
35075
Fiyat Alınız
35077
Fiyat Alınız
35079
Fiyat Alınız
35081
Fiyat Alınız
35083
Fiyat Alınız
35085
Fiyat Alınız
35087
Fiyat Alınız
35089
Fiyat Alınız

Marka ve kurumsal firmalar isimlerini tanıtmak ve geniş kitlelere ulaşmak adına birçok reklam yoluna başvurmaktadırlar. Bu firmalar tarafından tercih edilen reklam araçlarından biri de promosyon ürünlerdir.

Marka ve kurumsal firma sahipleri tarafından, firma personelleri ve müşterilerine herhangi bir maddi karşılık gözetmeden verilen bu eşantiyon ürünler, sürdürülebilir reklam özelliği taşırken, marka ve kurumsal firmalar için prestij artıran reklam araçlarıdır.

Promosyon ürün çeşitleri her zaman kullanım ihtiyacı olan ürünlerden oluştuğu için, markaların uzun süreli reklam kampanyalarına destek vermektedir. Her kesimden insanın kullandığı ve birbirine hediye ettiği bu ürünler, markanızın geniş kitlelere ulaşabilmesine olanak tanır.

Aksiyon Promosyon olarak, uzun yıllardır promosyon ürün sektöründe hizmet vermekte, kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimizle bir araya getirmekteyiz.

Markanız ve kurumsal kimliğinizin adeta bir imzası olan promosyon ürünlerin, imalatını yapan firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken en büyük hususlardan biri, kalitesiz Çin malı hammadde kullanmayan ve merdiven altı imalat yapmayan firmaları seçebilmektir. Aksiyon Promosyon ailesi olarak müşteri memnuniyeti her zaman birincil önceliğimiz olmuştur.

İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinalarımızla, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile, en kaliteli promosyon ürün hizmeti veriyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Promosyon Termos Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, promosyon ürünler üzerinden reklam ve tanıtımlarını yaparken sıklıkla promosyon termos, kupa veya bardak ürünlerini tercih etmektedirler.

Türlü baskı yöntemleri ile termosların ve kupa bardakların üzerine yerleştirilen marka logosu ve firma isimleri, günün her saati kullanılabilen ve ihtiyaç duyulan ürünler oldukları için, kullanıcılar tarafından her daim sürdürülebilir firma reklamının yapılmasına imkan tanır.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu