(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TEKNOLOJİ & ELEKTRONİK ÜRÜNLER

Geri
Kol Saati
88.80 TL
Speaker
Fiyat Alınız
Speaker
876.90 TL
Speaker
577.20 TL
Speaker
566.10 TL
Speaker
482.85 TL
Speaker
721.50 TL
Speaker
610.50 TL

Marka ve kurumsal firmalar tarafından, isimlerini geniş kitlelere duyurmak adına tercih edilen promosyon ürünleri, firmanızı doğru bir strateji ile tanıtırken, bu ürünleri hediye ettiğiniz firma personelleri ve müşterileriniz tarafından da beğeni ile karşılanır.

Firma personelleriniz ve müşterileriniz tarafından maddi karşılık gözetmeden hediye ettiğiniz bu promosyon ürünler, firma personelleriniz ve müşterileriniz tarafından büyük beğeni toplarken, günlük kullanımda sık tercih edilen ürünler olmaları sebebiyle de markanızın sürdürülebilir reklamı olma özelliği taşırlar.

Kurumsal kimliğinizin imzası niteliğinde olan promosyon ürünler, marka ve kurumsal firmanız için prestij kaynağıdır. Bu nedenle çalışılacak promosyon firmaları özenle araştırıldıktan sonra seçilmeli, kalitesiz Çin malı hammaddeler kullanarak, merdiven altı imalat yapan firmalardan uzak durulmalıdır.

Aksiyon Promosyon ailesi olarak, işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem imalat ve baskı makinalarımız sayesinde, uzun yıllardır promosyon sektöründe kalite ve güveni, siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Promosyon teknoloji ürünleri

Son yıllarda iyiden iyiye hayatımızın vazgeçilmek bir parçası olan teknoloji her alanda olduğu gibi promosyon sektörüne de hızlı bir giriş yapmıştır. İnsanların birçok ihtiyacına yanıt veren teknoloji ürünler bir lüks olmaktan ziyade artık birer ihtiyaç niteliğindedir.

Tüm bilgi ve veri arşivimizi aktardığımız USB Bellekler, telefonumuzun şarjı bittiğinde bizi yarı yolda bırakmayan power banklar,  bluetooth hoparlör ve kulaklıklar,  telefon tutucuları ve daha birçok teknoloji ürün, marka ve kurumsal firmalar tarafından, firma çalışanlarına ve müşterilerine verilmektedir. Üzerlerinde marka logonuzun ve firma adınızın türlü baskı yöntemleri ile yerleştirildiği bu ürünler, sık kullanım ürünleri olduğu için firmanıza sürdürülebilir reklam özelliği tanırken, rakip firmalar ile aranızda yaşanan olumlu rekabeti de büyük oranda artıracaktır.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2023 Kataloğu 2023 Fiyat Listesi