(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

TERMOS & KUPA & BARDAK MODELLERİ

Geri

 

Marka ve kurumsal firmalar isimlerini tanıtmak ve geniş kitlelere ulaşmak adına birçok reklam yoluna başvurmaktadırlar. Bu firmalar tarafından tercih edilen reklam araçlarından biri de promosyon ürünlerdir.

Marka ve kurumsal firma sahipleri tarafından, firma personelleri ve müşterilerine herhangi bir maddi karşılık gözetmeden verilen bu eşantiyon ürünler, sürdürülebilir reklam özelliği taşırken, marka ve kurumsal firmalar için prestij artıran reklam araçlarıdır.

Promosyon ürün çeşitleri her zaman kullanım ihtiyacı olan ürünlerden oluştuğu için, markaların uzun süreli reklam kampanyalarına destek vermektedir. Her kesimden insanın kullandığı ve birbirine hediye ettiği bu ürünler, markanızın geniş kitlelere ulaşabilmesine olanak tanır.

Aksiyon Promosyon olarak, uzun yıllardır promosyon ürün sektöründe hizmet vermekte, kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimizle bir araya getirmekteyiz.

Markanız ve kurumsal kimliğinizin adeta bir imzası olan promosyon ürünlerin, imalatını yapan firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken en büyük hususlardan biri, kalitesiz Çin malı hammadde kullanmayan ve merdiven altı imalat yapmayan firmaları seçebilmektir. Aksiyon Promosyon ailesi olarak müşteri memnuniyeti her zaman birincil önceliğimiz olmuştur.

İşinin ehli uzman ekip arkadaşlarımız ve son sistem baskı imalat makinalarımızla, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile, en kaliteli promosyon ürün hizmeti veriyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Promosyon Termos Ürünleri

Marka ve kurumsal firmalar, promosyon ürünler üzerinden reklam ve tanıtımlarını yaparken sıklıkla promosyon termos, kupa veya bardak ürünlerini tercih etmektedirler.

Türlü baskı yöntemleri ile termosların ve kupa bardakların üzerine yerleştirilen marka logosu ve firma isimleri, günün her saati kullanılabilen ve ihtiyaç duyulan ürünler oldukları için, kullanıcılar tarafından her daim sürdürülebilir firma reklamının yapılmasına imkan tanır.

 

Promosyon USB Bellek

Birçok promosyon ürün seçeneği arasından marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden birisi de promosyon USB belleklerdir.

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok veririnin USB belleklere depolanması sebebiyle çoğu insan bu ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bunun bilincinde olan marka ve kurumsal firmalar, marka logolarını ve firma isimlerini yerleştirdiği promosyon USB bellekleri firma personelleri ve müşterilerine dağıtarak uzun yıllar reklamlarını sürdürebilme imkanı bulmaktadırlar. Powerbanklar sayesinde her daim telefonlarını şarj edebilme imkanı bulan insanlar bu ürünü epey sevmiş ve benimsemişlerdir.

Marka ve kurumsal firmalar için promosyon powerbanklar doğru bir reklam aracı olacaktır.

 

Promosyon Powerbank

USB belleklerden sonra en çok tercih edilen promosyon Powerbanklardır. Gelişen teknoloji ile 7’den 77’ye herkesin elinde olan akıllı telefonlar bilindiği üzere şarjla çalışan elektronik ürünlerdir.

 

Promosyon Termos Modelleri

Marka ve kurumsal firma sahibi müşterilerimiz tarafından firma personellerine ve müşterilerine hediye ettikleri en çok tercih edilen promosyon termos modelleri;

 • Termos bardak,
 • Dijital termos,
 • Matara,
 • Çelik termos,
 • Bambu termos,
 • French press termos,
 • Bardaklı termos,
 • Emzikli termos,
 • Bannerli termos,
 • Devrilmez termos,
 • Çift duvarlı termos,
 • Cam termos,
 • Detoks matara,
 • Spreyli matara,
 • Cam soğuk demleme

mataralarıdır.

 

Promosyon Termos Ürünleri Fiyatı

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon termos ürünlerimiz, türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon termos modellerimizi ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

2023 Promosyon Termos Ürünleri

2023 promosyon termos ürünleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon termos siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu