(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

SERİ SONU DEFTER MODELLERİ

Geri

Promosyon Defter

Promosyon defterler de promosyon ajandalar gibi en çok tercih edilen promosyon ürünler arasındadır.

Sıcak baskı ve serigraf baskı yöntemleri ile türlü deri malzeme kapaklı defterlerinizin üzerine marka ve logo uygulamaları yapmaktayız. Promosyon defter ürünlerimize göz atabilir, markanızı promosyon defterler aracılığı ile en kaliteli ve doğru şekilde tanıtabilirsiniz.

Promosyon defterler, marka ve kurumsal firmanızın hem çalışanlarınız için, hem de müşterileriniz için ömür boyu saklanabilir nitelikte olması sebebiyle yıllar boyunca sürdürülebilir reklamınızı yapmayı amaçlar. Sürdürülebilir reklam ve tanıtım için “söz uçar, yazı kalır” mantığı ile muhafaza edilen ajanda ve defter promosyonları en doğru reklam ve tanıtım tercihi olacaktır. Firma personelleriniz ve müşterileriniz için herhangi bir maddi bedel gerektirmeyen ve sizler tarafından hediye edilen bu promosyon ürünler Aksiyon Promosyon kalitesiyle ömür boyu sizin ve markanızın imzası olarak kalacaktır. Bu nedenle en güvenilir ve kaliteli firmayı seçebilmek çok önemlidir.

Unutulmamalıdır ki promosyon olarak personel ve müşterilerinize dağıtacağınız bu ajandalar ve defterler, ne kadar çok kişiye ulaşırsa firmanızın prestiji de doğru orantılı olarak artacaktır. Siz de birbirinden çeşitli promosyon defter ürünlerimizi inceleyebilir, firmamızla iletişime geçerek söz verdiğimiz kalitede ve söz verdiğimiz sürede promosyon defterlerinize kavuşabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu