(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

Promosyon Ürünleri

promosyon ürünü

Etrafımıza şöyle bir göz attığımızda, gerek evimizde, gerek ofisimizde, gerekse gittiğimiz işletmelerin masalarının üzerinde envai çeşit promosyon ürünlerine denk gelmemiz mümkün.

Yabancı bir kelime olan promosyon, kelime anlamı ile özendirme ve tanıtma anlamlarını ihtiva etmektedir.

Promosyon ürünleri firma sahipleri ve üreticiler tarafından müşteri çekmek, özendirmek, satış hacimlerini artırmak ve benzer firmalarla rekabet etmek amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

Promosyon ürünleri, türlü, türlü ajandalar, kalemler, postitler, magnetler, anahtarlıklar, plaketler ve kupalar, tişörtler, anahtarlıklar, powerbanklar, USB bellekler gibi epey kabarık bir liste ile karşımıza çıkmaktadır.

Esasen bir pazarlama taktiği olarak karşımıza çıkan bu promosyon ürünler, markalar için epey düşük maliyetlere kaliteli izlenimler uyandırmak için tercih edilir.

Bu ürünler, tüketiciye ve alıcıya, hiç bir mali bedel gerektirmeden sunulduğu için, markaların reklâmlarını ve tanıtımlarını yapmalarında son derece etkilidir.

Markaların, reklam ve tanıtımları için sıklıkla tercih ettiği promosyon ürünler, kurumsal kültür ve kurumsal kimlik kazanmak, markayı bilinir hale getirmek ve tanıtmak, müşteri ve çalışanın taktirini kazanmak, müşteri ve çalışanı elde tutmak için kullanılır. Kamu ve yatırımcı arasındaki ilişkileri pekiştirmekte, satışa teşvik etmekte, müşteri ve çalışanı yönlendirmekte son derece etkili bir noktadadır.

Promosyon İmalatçıları

Promasiad ve PromoTürk Dernekleri üyesi, Aksiyon Promosyon, Süleyman Yılmaz tarafından 2007 yılında İstanbul Güngören’de küçük bir sermaye ile işe başlamış, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet politikası ile kısa sürede en çok tercih edilen ve güvenilen promosyon şirketi haline gelmiştir

2008 yılında kurucu Süleyman Yılmaz’ın oğlu, Abdullah Yılmaz’ın Aksiyon Promosyon bünyesine dahil olmasıyla beraber, baba oğul birlikteliği sağlanmış ve bu zamana değin ideallerini ve hayallerini birleştirerek, birbirleri ile uyumlu ve son derece nitelikli bir çalışma ortamı oluşturmuşlardır.

Markasını tanıtmak, satışlarını çoğaltmak, müşteri ve personelinin taktirini kazanarak rakip firmalara fark atmak isteyen markalarca sıklıkla tercih edilen Aksiyon Promosyon, envai çeşit üründe, Türkiye'nin 81 iline, en kaliteli malzeme kullanımı ile çeşit, çeşit, istenilen renk ve özelliklerde eşantiyon ürün hizmeti vermektedir.

Aksiyon Promosyon olarak, tüm promosyon ürünlerimizi yılların tecrübesine sahip uzman ekibimizle, son sistem makinalarımızın yer aldığı, kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamış üretim tesislerimizde üretmekteyiz.

Gerek aynı ürünü farklı, farklı zamanlarda, gerekse birden fazla ürünü aynı anda sipariş etmeniz durumunda hiç bir şekilde ürünler arasında kalite farkı yaşamazsınız. Aksiyon Promosyon olarak size ve markanıza özel üretilen promosyon ürünlerinizi söz verilen kalitede ve söz verilen sürede teslim etmeyi garanti ederiz.

Promosyon Firmaları

Türkiye’de promosyon ürünler adı altında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Ancak uygun fiyatlarla gözünüzü boyamaya çalışan firmalarla çalışmadan önce, markanızı en iyi şekilde tanıtacak olan firmaları özenle araştırmalı, size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlayabilecek, Çin malı kalitesiz malzeme kullanmayan ve merdiven altı imalat yapmayan işinin ehli firmaları tercih etmenizi öneririz.

Markanızı en iyi şekilde tanıtmak için promosyon siparişlerinizi şansa bırakmayın. Aksiyon Promosyon olarak bizi, diğer promosyon imalatçılarından ayrıldığımız nokta, hammadde ve yarı mamullerimizi, uluslararası platformda geçerliliği olan, kalite sertifikaları ile kendisini kanıtlamış üreticilerden tedarik ediyoruz. Hiç bir ürünümüzde merdiven altı ve düşük kalitede hammadde kullanmamaktayız. Aksiyon Promosyon olarak hedefimiz, en uygun fiyata, en yüksek kaliteyi siz değerli müşterimizle buluşturmaktır.

2023 Promosyon Ürünleri

Aksiyon Promosyon olarak marka, kurum veya kişisel olarak talep ettiğiniz eşantiyon ürün tasarımlarınızı hayata geçiriyor, geniş ürün yelpazemiz ile envai çeşit promosyon ürünü siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

2023 yılında gerek yeni müşterilerimiz, gerekse daimi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerimizin listesi şu şekildedir;

 

Bu kategoriler dışında markanıza, logonuza, kurumunuza, kişisel arzu ve istekleriniz doğrultusunda istenilen renk ve istenilen materyal kullanımı ile en uygun fiyat garantisiyle, en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

 

Farklı Promosyon Ürünleri

Hizmet verdiğimiz kategoriler dışında, farklı promosyon ürünlerini tercih eden müşterilerimiz için de Aksiyon Promosyon olarak herhangi bir kısıtlamaya mahal vermeden hizmet vermekteyiz.

Farklı promosyon ürünlerimize örnek vermek gerekirse;

Seri sonu envai çeşit ürün hizmetleri vermekteyiz.

Belirtilen ürünler dışında markanıza ve logonuza özel, kişisel ürün taleplerinizi ve tasarımlarınızı da değerlendiriyor ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikamızla en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmek için uzman ekibimizle canla, başla çalışıyoruz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu