(0) BAYİİ GİRİŞİ MENÜ

KALEM & KALEM SETLERİ

Geri

 

Promosyon Kalem

Promosyon kalemler, adını en güzel şekilde duyurmayı hedefleyen ve reklamını en doğru şekilde yapmak isteyen marka ve kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerdir.

Günün her anında ve alanında kullanılan bir araç olan kalem, promosyon ürün olarak tercih ettiğiniz noktada firma personelleriniz ve müşterileriniz tarafından sıklıkla kullanılacak ve her kullanıldığında markanızı hatırlatarak, firmanızın anımsanmasına ve akıllara kazınmasına olanak sağlayacaktır.

Şık tasarımlarla, farklı renk ve modellerde üretilen kalemler, marka ve kurumsal firmanızın tanıtımında en düşük maliyetli ve en etkili promosyon ürünleridir.

Promosyon kalemlerin gövde veya klipsleri üzerine işinin ehli uzman ekibimiz ve son sistem baskı makinalarımız ile yerleştirdiğimiz marka logonuz ve firma adınız, işletmenize fazladan görünürlük kazandırarak firma reklamınızın uzun yıllar sürdürülebilir olmasına olanak sağlayacaktır.

 

Promosyon Kalem Setleri

Promosyon kalem setleri marka ve kurumsal firmalar tarafından uzun yıllardır tercih edilen, işlevsel ve faydalı promosyon ürünleridir.

Her zaman yalnız başına çok anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkan kalem setleri, yılın herhangi bir zamanında hediye edilebileceği gibi marka ve kurumsal firmanızın başarılı bir şekilde tanıtılmasına ve kalıcı bir reklam olmasına da imkan sağlamaktadır.

Aksiyon Promosyon olarak promosyon kalem setleri çeşitlerimiz;

Tükenmez kalem setleri,

Boya ve kurşun kalem setleri,

Boş kalem ve set kutuları,

Seri sonu kalem ve kalem setleri seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Dilerseniz hazır ürünlerden model, renk ve sayı belirterek sipariş oluşturabilir, dilerseniz uzman ekip arkadaşlarımızla yapacağınız görüşmeler ile kendi hayalinizdeki kalem seti tasarımınızı bizlerle paylaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Kalem Modelleri

Aksiyon Promosyon olarak markanızın ve kurumsal firmanızın tanıtımında tercih edebileceğiniz envai çeşitte promosyon kalem ürünlerimiz mevcuttur. Başlıca tercih edilen modellerimiz;

Kurşun, natürel ve versatil kalemler,

Plastik tükenmez kalemler,

Metal tükenmez kalemler,

Fosforlu ve stantlı kalemler,

Ve bin bir renk ve çeşitte, set halinde sunduğumuz promosyon kalemlerdir.

Tüm promosyon kalem ve kalem seti çeşitlerimizin yanı sıra doğa bilinçli promosyon ürün kategorimizde yer alan, organik tohumlu kurşun kalem veya tohumlu tükenmez kalem çeşitlerimizi tercih edebilir, firma personellerinizde ve müşterilerinizde kaliteli bir iz bırakırken, dünyamıza ve doğamıza da can verebilirsiniz. Organik kalemlerin tepe noktalarında bulunan tohumlar, kalemlerle işi biten kalem sahipleri tarafından toprağa gömüldüğünde envai çeşit bitki olarak doğada can bulacaktır. Tohumlu defter seçenekleri ile de set halinde karşınıza çıkan bu doğa bilinçli tohum kalemler şüphesiz ki firmanız tarafından firma personellerinize, müşterilerinize ve dünyamıza vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

 

Promosyon Kalem Fiyatları

Marka ve firmanızın tanıtımı için en uygun maliyetli ve en etkili promosyon ürünlerinden biri olan promosyon kalemlerimiz türlü model, renk ve çeşitte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sizin ve markanızın adeta imzası olacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak promosyon kalem modellerimizi ve fiyatlandırmalarımızı web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz web sitemiz üzerinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuş yüzlerce promosyon kalem seçeneklerimizden birini seçebilir, dileseniz de kendi hayalinizdeki kalem tasarımını işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

2023 Promosyon Kalem Çeşitleria

2023 promosyon kalem ve kalem setleri kreasyonumuzu incelemek için web sitemizde bulunan online kataloğa göz gezdirebilir, tercih edeceğiniz promosyon kalem veya kalem seti siparişinizi, ürün kodu, sayısı ve rengi ile birlikte dilerseniz web sitemiz üzerinden, dilerseniz 7/24 Whatsapp müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

E-Bülten
Aksiyon Promosyon Hakkında Haber ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kayıt Olun.
Mail Order Hesap Bilgileri
2024 Kataloğu